Güliz Ayla, Budapeşte Klip Çekti!

Hepiniz onu ilk albümü ile tanıyorsunuz. Bu albüme bildiğiniz gibi kendi adını verdi. Dilerseniz bu albümü sitemizin bedava mp3 indir bölümünden faydalanarak indirebilirsiniz. Geçtiğimiz aylarda Parla isimli yepyeni albümünün satışa çıkışıyla Güliz Ayla severler şöyle bir kendine geldi. Bu albümde ki Bilirkişi adlı şarkısına çektiği klipi hepimiz biliyoruz.
Bu şarkıdan sonra artık “Yetmedi mi” şarkısına da klip çeken Güliz Ayla sözü ve müziği kendisine ait olan bu şarkının aranjörlük görevini Görkem Yenilmez’e verdi ortaya harika başarılı bir yapıt çıktı. Yetmedi mi şarkısının klip çalışmaları Budapeşte sokaklarında yapıldı hava -5 derece ve karlıydı. Klipin yönetmenliğini Peter Hajmasi, görüntü yönetmeliğini ise Tamas Papp tarafından yapıldı.
Bu harika şarkıyı, bu harika klipi ve birçok şarkıyla birlikte Güliz Aylanın albümünü, mp3 indir bedava bölümünden yararlanarak indirebilirsiniz. Sizlerde ücretsiz bir şekilde hayatınıza yeni müzikler, yeni albümler katıp ücretsiz bir şekilde bunları dinleyebilirsiniz.
Yetmedi mi klibi için yaklaşık 20 bin kişilik bir ekip görev aldı. Klipte; Gellert ter, Brody Sandor, Kalvin ter, Muzeum körut, Utca gibi ünlü mekanlar yer aldı. Klibin süpervizörlüğünü ise Oscar ödüllü görüntü yönetmeni Robber Maly tarafından üstlenildi. Şarkı ve klip bakımından harika olan bu proje eminim sizlerin hoşuna gider ve beğenisini kazanır çünkü biz albüm indir ekibi olarak çok sevdik.

Yorum yap

Kategoriler

online