Güçlü Vokal Işın Karaca Geri Döndü!


Ülkemizde en iyi vokallerden biri hiç tartışmaya gerek bile olmadan Işın Karaca diyebiliriz. Uzun süredir albüm yapmaması sebebiyle kendini aratan bir isim haline gelmişti. Yepyeni albümü ile bizlere 9 şarkı getirmiş oldu. Her şarkısının kendine özgü bir hikayesi var. Müzikal çizgisini bozmadığını bu albümünde de görebilmekteyiz. Albüme adını veren eser “Eyvallah” olarak karşımızda duruyor. Fakat albümün içindeki en klas şarkı “Bize de bu yakışır” olarak biliniyor. Albüm içindeki şarkılara klip çekilirken de ilk sıra bu şarkıya verilmiştir. Şarkıları hala dinlemedi iseniz telefonunuzda yerini alma vakti gelmiş demektir. Mp3 indir fırsatımızı size sitemiz aracılığıyla her gün verebilmekteyiz. Single olarak ondan önceki sene çıkardığı “Güzelim” şarkısı da bu albümde kendine bir yer bulmuş.

 

Latin ve Hint Şarkılarının Karışımı

Albümde çok çeşitli şarkı türlerine ve kültürlerine ulaşmak mümkün gibi duruyor. “Allak Bullak” şarkısında gördüğümüz pop ışıltılarının arasında biraz hint biraz da latin müziklerine kaydığını fark edebiliyoruz. Melodisi birçok şarkının yanında akılda kalıcı tarzdadır. Hint müziğini çağrıştıran bu şarkıda ülkemizdeki son yıllarda farklı kültürlerin merakı da önemsenmiş gibi duruyor. Mp3 indir bedava olarak size sunmaktayız. Bu şarkıları indirebilir ve merakınızı giderebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz.

Duygusallığa kalite katarak yeni bir tarz ortaya koymak isteyen Işın Karaca “Sevmekten Anladığım” şarkısında bu isteğini yerine getirmiş gibi görünüyor. Slow sevenleri bir kenara bırakmayan ve yaptığı düetlerde buna da yer veren şarkıcı, hem hızlı hem slow hem de rock versiyonlu bir şarkı da ortaya koymuştur. “Çakma” albümde özel bir renk olarak dinleyicilerine gülümsüyor. Halka müziği sevdiren sesi ile müzik sektöründe her zaman ön planda olacak bir isimdir. Bedava mp3 indir imkanını deneyip Işın Karaca eserleri ile kulaklarınızın pasını hala atmadınız mı?
Romantiklik arayanlar için de albümde bir parça sunulmuş. “Tarihler Yazdı” şarkısı belki de çiftlerin özel şarkıları arasına girebilir. Genel itibariyle albümü incelediğimizde herkesin kendine bir yer bulabileceği zenginlikte bir eser topluluğu olduğunu görebiliyoruz. Işın Karaca bomba gibi geri döndü de denebilir.

Yorum yap

Kategoriler

online