Gripin Bomba Gibi Bir Parçayla Geri Döndü!


Uzun zamandan beri müzik dünyasında izini görmediğimiz ve eski şarkıları ile yetindiğimiz Gripin uzun bir zaman sonra sessizliğini bozmasını mükemmel dönüşüne borçluymuş. Albüm yapımını sonlandırdı mı diye düşünürken beklenmedik bir anda dönüş yaparken “Nasılım Biliyor Musun?” albümünü bizimle tanıştırmış oldu. Bu albümü ile dikkatleri üzerine çeken grup, ilk albümünden günümüzdeki en son albümüne kadar çok yol aldığını da bize kanıtlamış oldu. Hareketli şarkılara ve pop dünyasına inat, duygusal ve direk dinleyicilerin kalbine dokunduğu bu albümünde Birol Namoğlu kendini çok geliştirmiş görünüyor. Peki bu şarkıyı indirmek istemez misiniz? Mp3 indir bedava şeklinde size ulaştırabiliriz.
Dramatik Bir Çalışma Olmuş
Pop dünyası günümüzde en çok sevilen ve tercih edilen müzik türü olarak bilinir. Ancak Gripin buna meydan okuyarak kalplere dokunmak istediğini belirterek yeni albümü ile dramatik çalışma bekleyenlere seslendi. İlk notasından başlayarak son notasına kadar güçlü bir söz dizini ve beste ile karşılaşacaksınız. Mp3 indir imkanını kullanmak ve sitemizin sizlere sunmuş olduğu download sekmesi ile bu güçlü eseri artık siz de cihazlarınızda bulundurabileceksiniz. Albümdeki şarkıların sözlerini yazan isimler arasında sivrilen kişi Birol Namoğlu olurken, bestesi için de Haluk Kuruosman ön planda durmaktadır.
Otantik dokunuşları ile dinleyicilerin kulaklarındaki pası silen “Nasip Diye Yazdı Katip” şarkısı özel tınılar ile renklendirilmiş bir şarkıdır. En bomba sürpriz ise Suat Sayın’ın “Gündüzüm Seninle” parçasıydı. Şarkıya düzenleme yapılmış ve en başta aynı tınıda ilerleyeceği izlenimi verilmiştir. Ancak bomba bir çıkış olarak özel ayarlamalar yapıldığı için şarkının yeniden can bulduğunu göstermeye başlamıştır. Tabi ki orijinal halini sevenlere biraz değişik gelebilir. Bedava mp3 indir sekmesinden şarkılara tek tek ulaşabilir ve ücretsiz olarak indirebilirsiniz. “Beni Boş Yere Yorma” parçası ise öncesinde kendini kanıtlamış olan bir single çalışmasıydı. Albüm ile desteklenince kendini daha da ön plana atmayı başarmıştır. Gripin uzun süre beklemesinin arkasındaki sır perdesini karşımıza getirdiği dört dörtlük bu albümü ile kaldırmış oldu. Tüm dinleyicilerini mutlu eden bir bekleyiş olduğunu da görmüş olduk.

Yorum yap

Kategoriler

online