Derya Uluğ’dan “Ne Münasebet” Beğenildi Mi?

Geçtiğimiz yıl içinde çıkardığı Canavar, Okyanus ve Nabız 180 şarkıları ile gündeme oturan ve Türk pop aleminin beğenilen güçlü sesi olarak bilinen Derya Uluğ en son çıkardığı single çalışması ile yine gündeme gelmiş durumda. Zirveyi zorlayan çalışmasında hem klip hem de şarkı sözleri ekstra beğeni aldı. Şarkının sözlerindeki vurgu ve tanımlamalar müzik aleminde yine her ortamda çalınabilecek yeni bir tarzı bize sunmuş olduğunu gösterdi.
Video Klibi Dikkatleri Üzerine Çekmeyi Başardı
“Ne Münasebet” klibinde dikkat çeken hususlardan biri hem yaşlı hem de çocuk grubunun bulunması. Cast ajansı tarafından klipte hem yaşlılar hem de çocuklar oynatılmış ve bu da bir kontrast oluşmasına sebep olmuş. Sitemizde bulunan mp3 indir özelliği sayesinde aradığınız bu şarkıyı da hemen indirebileceksiniz. Klibi de izleyerek yeni bir tarzın nasıl yansıtıldığını görebilirsiniz.
Klibin nerede çekildiği en çok merak edilen konulardan biri oldu. Birçok kişi tarafından tanınan bir yer olduğu izlenimi oluşmuştu. Cevap şaşırtmadı. Şarkının klibi için seçilen mekan Vialand eğlence merkeziydi. Klibin yönetmenliğini de yine sesiyle ortaya çıkan Derya Uluğ üstlenmiş. Klibin çekimi esnasında da sonrasında da ortaya rengarenk görüntüler çıkmış durumda. Görüntü yönetmeni olarak Veli Kuzlu ile çalışan pop sanatçısı, klibin de sözlerin de içine sindiğini açıkladı.
Mp3 indir bedava seçeneğini kullanarak merak edilen bu klibi de şarkıyı da hemen edinebilirsiniz. Sitemiz aracılığı ile sadece saniyeler içinde şarkı sizinle olacak. Hem de ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Şarkının sözleri Gökhan Şahin’e ait. Beste görevini de Asil Gök üstlenmiş durumda. Aranjesini üstlenmek için ise karşımızda Görkem Oker ve Asil Gök duruyor.
Bir diğer dikkat çeken nokta ise Derya Uluğ’un klipte giydiği kıyafetler oldu. Modern tasarımlarla oluşturulmuş kıyafetlerin moda köşelerinde incelenmesi bile yapılmış durumda. Şarkının hareketine ve konseptine uygun bir tarz benimsenmiş denebilir. Bedava mp3 indir imkanını kullanıp siz de canınızın sıkkın olduğu bir anda bile hareketlenmek ve keyfinizi yerine getirmek için dinleyebilirsiniz. Saniyeler içinde şarkı sizinle.

Yorum yap

Kategoriler

online